-38%

Кошула - код 144 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40986
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5459 - бело
  Кошула - код 5459 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3161 - 1 - шарена
  Фустан - код 3161 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Код CF009-25 - светло сина
  Код CF009-25 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1030 - сиво
  Фустан - код 1030 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 6. Блуза - код 8570 - виолетова
  Блуза - код 8570 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Блуза - код 11495 - 2 - црвена
  Блуза - код 11495 - 2 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Џемпер - код 407 - бело
  Џемпер - код 407 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 6581 - црна
  Маица - код 6581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71