-38%

Кошула - код 178 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41166
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Риза с ефектен десен в бяло - код 5223
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска риза в бяло широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Дамска тениска с принт в бяло - код 1547
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 11795 - жолта
  Фустан - код 11795 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамска тениска с ефектен гръб в червено - код 4515
  Маица - код 4515 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 4155
  Блуза - код 4155
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фармерки - код 7772 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 7772 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71