-58%

Кошула - код 315 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
488
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Јакна - код 9397 - 1
  Јакна - код 9397 - 1
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 3. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 7171 - 3
  Фустан - код 7171 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8596 - ментол
  Фустан - код 8596 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Боди - код 0582 - црна
  Боди - код 0582 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71