-26%

Кошула - код 315 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
513
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Ефектна дамска риза в черно - код 4169
  Кошула - код 4169 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Свободна дамска риза в черно - код 3110
  Кошула - код 3110 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Ефектна дамска риза в черно - код 4169
  Кошула - код 4169 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1543 - бело
  Фустан - код 1543 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 774 - корали
  Фустан - код 774 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Код B262
  Код B262
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Фустан - код 341 - црна
  Фустан - код 341 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.392,00
 7. Код YX6811 - окер
  Код YX6811 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 9. Изчистен дамски топ от рипс в сиво - код 2987
  Топ - код 2987 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Код 5350 - црна
  Код 5350 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71