-37%

Кошула - код 411 - циклама - Промоциja

Нема на залиха
SKU
463
-37%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кошула - код 3737 - пудра
  Кошула - код 3737 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код LS543 - бело
  Код LS543 - бело
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Јакна - код 9191 - 3 - бела
  Јакна - код 9191 - 3 - бела
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 3. Блуза - код 11464 - 2 - бело
  Блуза - код 11464 - 2 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Код 20101
  Код 20101
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код HS8105 - портокалова
  Код HS8105 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код OY1210 - црвена
  Код OY1210 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Код B127 - корали
  Код B127 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Код AC-1022 - кремова
  Код AC-1022 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71