-26%

Кошула - код 515 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
493
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1740 - пудра
  Кошула - код 1740 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 657 - циклама
  Кошула - код 657 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код 10101А - пудра
  Код 10101А - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 5081 - путер зелена
  Кошула - код 5081 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 625 - корали
  Фустан - код 625 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 496 - 2
  Блуза - код 496 - 2
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кошула - код 9032 - црвена
  Кошула - код 9032 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комплет - код 8741 - жолта
  Комплет - код 8741 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Јакна - код 4748 - црна
  Јакна - код 4748 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Хеланки - код 8575 - црна
  Хеланки - код 8575 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Блуза - код 6182 - циклама
  Блуза - код 6182 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Комплет - код 8181 - црвена
  Комплет - код 8181 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71