-62%

Кошула - код 768 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37642
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11755 - црна
  Блуза - код 11755 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Елек - код 1618 - 2
  Елек - код 1618 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Свободна дамска тениска в цвят праскова - код 2389
  Маица - код 2389 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Тренерки - код 5845 - црна
  Тренерки - код 5845 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Маица - код 5126 - бело
  Маица - код 5126 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Елегантен дамски комплект блуза с паднали рамене и къси панталонки в бяло - код 2072
  Комплет - код 2072 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Маица - код 11970 - бело
  Маица - код 11970 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 2949 - бело
  Фустан - код 2949 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71