-40%

Кошула - код 855 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
958
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Ефектна дамска риза в черно - код 4169
  Кошула - код 4169 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Свободна дамска риза в черно - код 3110
  Кошула - код 3110 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Риза с ефектен десен в бяло - код 5223
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1543 - бело
  Фустан - код 1543 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 6366 - 5 - шарена
  Блуза - код 6366 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 5956 - сиво
  Блуза - код 5956 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Тениска в розово с принт - код 4363
  Маица - код 4363 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 1366 - 2 - бело
  Фустан - код 1366 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки-долен дел - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дуксер - код 6269 - 5 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 11763 - капучино
  Маица - код 11763 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71