-57%

Кошула - код 911 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38957
-57%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B34/9795 - виолетова
  Код B34/9795 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код P98 - темно кафеава
  Код P98 - темно кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Панталони - код 2192 - 2 - кремова
  Панталони - код 2192 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 4. Код B115 - бело
  Код B115 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 5551 - бело
  Фустан - код 5551 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Палто - код 1514 - 1 - окер
  Палто - код 1514 - 1 - окер
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Јакна - код 9970 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 9970 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 2.552,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 8. Фустан - код 5888 - 3
  Фустан - код 5888 - 3
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Код LS543 - жолта
  Код LS543 - жолта
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71