-57%

Маица - код 104 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41092
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11818 - црна
  Маица - код 11818 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 11826 - црна
  Маица - код 11826 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 2478 - 2 - црна
  Маица - код 2478 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 2579 - црна
  Маица - код 2579 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски топ с къдрички в бяло - код 11537
  Топ - код 11537 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Код B299 - зелена
  Код B299 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Дамска тениска в розово с принт - код 0401 - лице
  Маица - код 0401 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 4268
  Блуза - код 4268
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Дамска риза в черно - код 7482
  Кошула - код 7482 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 1124 - кафеава
  Блуза - код 1124 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Хеланки - код 2142 - 6 - циклама
  Хеланки - код 2142 - 6 - циклама
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 2203 - капучино
  Фустан - код 2203 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71