-38%

Маица - код 132 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37947
-38%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 6581 - бело
  Маица - код 6581 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 5233 - бело
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 3024 - 2 - бело
  Маица - код 3024 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 3023 - 1 - бело
  Маица - код 3023 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Блуза - код 394 - црвена
  Блуза - код 394 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код Y81914-1 - праска
  Код Y81914-1 - праска
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Туника - код 6360 - 5 - црна
  Туника - код 6360 - 5 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Блуза - код 0178 - бело
  Блуза - код 0178 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Код B32/5049
  Код B32/5049
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Код Р62 - кафеава
  Код Р62 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71