-50%

Маица - код 177 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40663
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 4352 - црна
  Маица - код 4352 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тениска в черно с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 625 - небесно сина
  Фустан - код 625 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 4606 - бела
  Топ - код 4606 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 7779 - виолетова
  Тренерки - код 7779 - виолетова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Код B528 - ментол
  Код B528 - ментол
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Елегантен дамски панталон разкроен в черно - код 1991
  Панталони - код 1991 - 4 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Свободен дамски топ в черно - код 4552
  Топ - код 4552 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 2990 - црвена
  Маица - код 2990 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Сако - код 2900 - борда
  Сако - код 2900 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71