-33%

Маица - код 337 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38008
-33%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8312 - розова
  Маица - код 8312 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 6306 - 5 - розова
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска в цвят праскова с копчета - 3233
  Маица - код 3233 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Къса дамска тениска с връзки в цвят пудра - код 2425
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Атрактивна свободна дамска тениска в розово - код 5754
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Слични производи
 1. Код B341 - црвена
  Код B341 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Комплет - код 2407 - 4 - небесно сина
  Комплет - код 2407 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 3. Комплет - код 9080 - 3
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска изчистена тениска в бяло - код 3310
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Код B334
  Код B334
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Боди - код 2918 - ментол
  Боди - код 2918 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска тениска с ефектен гръб в жълто - код 4515
  Маица - код 4515 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Код B156 - бела
  Код B156 - бела
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Бяла дамска тениска с надпис - код 951 - бяло
  Маица - код 951 - 2 - бела
  Најниско MKD 289,71