-48%

Маица - код 433 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40727
-48%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 899,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11826 - 5 - капучино
  Маица - код 11826 - 5 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 1297 - капучино
  Маица - код 1297 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 11763 - капучино
  Маица - код 11763 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 1745
  Маица - код 1745
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Елек - код 1618 - 1 - црна
  Елек - код 1618 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код 525
  Код 525
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Блуза - код 1454 - 2 - бело
  Блуза - код 1454 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 9862 - црна
  Фустан - код 9862 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски сет топ и дълга пола от две части в цвят циклама - код 2700
  Комплет - код 2700 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тениска с анимационен герой в бяло - код 684
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Сако - код 1678
  Сако - код 1678
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивен дамски топ потник в тъмносиньо каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Тренерки-долен дел - код 0334 - 3 - црна
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 3 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Топ - код 6321 - 1
  Топ - код 6321 - 1
  Најниско MKD 434,71