Маица - код 530 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
374-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Комплет - код 2986 - 3
  Комплет - код 2986 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 4301 - бело
  Фустан - код 4301 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Комплет - код 2297 - сиво
  Комплет - код 2297 - сиво
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 7. Код B328
  Код B328
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Панталони - код 6329 - 2 - борда
  Панталони - код 6329 - 2 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комплет - код 9080 - 3
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Eкстравагантен дамски топ в черно - код 4327
  Топ - код 4327 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71