-57%

Маица - код 531 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41147
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0599 - 3 - црна
  Маица - код 0599 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 1547 - црна
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Черна дамска тениска с тигров мотив - код 1413
  Маица - код 1413 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Черна тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Палто - код 1500 - борда
  Палто - код 1500 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 3. Комплет - код 2212 - 2 - шарена
  Комплет - код 2212 - 2 - шарена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Код B334
  Код B334
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 0824 - окер
  Фустан - код 0824 - окер
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Свободна дамска туника в бяло на звезди - код 8681
  Туника - код 8681 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код B144 - темно сива
  Код B144 - темно сива
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 9. Боди - код 6626
  Боди - код 6626
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71