-57%

Маица - код 779 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41236
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тениска с ефектен принт в червено - код 3204
  Маица - код 3204 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Ефектна дамска тениска в цвят корал - код 11669
  Маица - код 11669 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска с ефектен гръб в червено - код 4515
  Маица - код 4515 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамска тениска в червено с надпис - код 3350
  Маица - код 3350 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 3245 - црвена
  Маица - код 3245 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 5292 - црна
  Тренерки - код 5292 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Панталони - код 5664 - розова
  Панталони - код 5664 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 7131 - сиво
  Блуза - код 7131 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Боди - код 2445 - бело
  Боди - код 2445 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Маица - код 2126 - бело
  Маица - код 2126 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска тениска в светлосиньо с къдрички - код 5955
  Маица - код 5955 - 4
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Фустан - код 3320
  Фустан - код 3320
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 5965 - небесно сина
  Фустан - код 5965 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71