-57%

Маица - код 900 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40953
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 957 - бело
  Маица - код 957 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 684 - бело
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 0589 - бело
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Џемпер - код 392 - путер зелена
  Џемпер - код 392 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 2666 - кафеава
  Блуза - код 2666 - кафеава
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Џемпер - код 407
  Џемпер - код 407
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код H - 9029 - 5 - шарена
  Код H - 9029 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Кошула - код 9032 - ментол
  Кошула - код 9032 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 6600 - портокалова
  Фустан - код 6600 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Јакна - код 9797 - 2 - кремова
  Јакна - код 9797 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.682,00 Регуларна цена MKD 2.842,00
 9. Код 3344 - темно сива
  Код 3344 - темно сива
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71