-60%

Маица - код 975 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38318
-60%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска в бяло с ефектен надпис - код 11708
  Маица - код 11708 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Атрактивна тениска с принт в черно - код 2353
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 2353 - лице
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска с принт зодия козирог в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска с принт зодия стрелец в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Черна тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1543 - црна
  Фустан - код 1543 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 0590 - путер зелена
  Фустан - код 0590 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 5579 - црна
  Маица - код 5579 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Елегантен дамски топ в бежово - код 5345
  Топ - код 5345
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Код YF8852 - портокалова
  Код YF8852 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код 20101
  Код 20101
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код Р10 - црвена
  Код Р10 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71