-66%

Маичка - код 4 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
7683
-66%
Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6566 - небесно сина
  Блуза - код 6566 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комплет - код 6688 - црвена
  Комплет - код 6688 - црвена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Дуксер - код 4840 - црвена
  Дуксер - код 4840 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Кардиган - код 6930 - црна
  Кардиган - код 6930 - црна
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 5. Код AC- 1015 - жолта
  Код AC- 1015 - жолта
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 6. Код HS - 8104 - кафеава
  Код HS - 8104 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Код AC-1012 - кремова
  Код AC-1012 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 2529 - темно сива
  Фустан - код 2529 - темно сива
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 6615 - окер
  Блуза - код 6615 - окер
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 10. Туника - код 3720 - бело
  Туника - код 3720 - бело
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71