-42%

Маичка - код 443 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38201
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 5301
  Кратки панталони - код 5301 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамско боди в бяло с ефектни принтове - код 4491
  Боди - код 4491 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Атрактивно изрязано дамско боди в бежово - код 1279
  Боди - код 1279
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 8353 - црвена
  Блуза - код 8353 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 11976 - розова
  Топ - код 11976 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Изчистен топ рипс в черно - код 11925
  Топ - код 11925 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Кратки панталони - код 11979
  Кратки панталони - код 11979
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71