-42%

Маичка - код 443 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38200
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Топ - код 11551 - бело
  Топ - код 11551 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Код LS563 - црна
  Код LS563 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 6947
  Фустан - код 6947
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 11766 - бело
  Комплет - код 11766 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 1729 - пудра
  Фустан - код 1729 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Топ - код 3077 - златно
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71