-29%

Палто - код 642 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39521
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Палто - код 7709 - црна
  Палто - код 7709 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6071 - сиво
  Фустан - код 6071 - сиво
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Блуза - код 6566
  Блуза - код 6566
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Џемпер - код 6653 - црна
  Џемпер - код 6653 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Блуза - код 4156 - бело
  Блуза - код 4156 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Комплет - код 9080 - 2 - црна
  Комплет - код 9080 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Код B66 - ментол
  Код B66 - ментол
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 324 - борда
  Фустан - код 324 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 0590 - борда
  Фустан - код 0590 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71