-29%

Палто - код 642 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39523
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Палто - код 7278 - кафеава
  Палто - код 7278 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Палто - код 7989 - кафеава
  Палто - код 7989 - кафеава
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B57 - окер
  Код B57 - окер
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Блуза - код 385 - црна
  Блуза - код 385 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 3030 - ментол
  Фустан - код 3030 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 9494 - црвена
  Фустан - код 9494 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Код B94 - зелена
  Код B94 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Код B45 - капучино
  Код B45 - капучино
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Блуза - код 5753 - светло виолетова
  Блуза - код 5753 - светло виолетова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Фустан - код 4447 - окер
  Фустан - код 4447 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71