-45%

Панталони - код 415 - 2 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41105
-45%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски панталон в цвят капучино - код 4464
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код B461 - небесно сина
  Код B461 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Топ - код 5954 - 1 - бело
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Елек - код 2531 - 4 - небесно сина
  Елек - код 2531 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Топ - код 6762 - бело
  Топ - код 6762 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Код B262
  Код B262
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Фустан - код 1370 - 1 - црна
  Фустан - код 1370 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 7858
  Фустан - код 7858
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 11942 - розова
  Топ - код 11942 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 10033 - сина
  Фустан - код 10033 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71