-14%

Панталони - код 818 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37315
-14%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски свободен панталон в черно - код 11803
  Панталони - код 11803 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Топ - код 1299 - виолетова
  Топ - код 1299 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Маица - код 12002 - циклама
  Маица - код 12002 - циклама
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Комплет - код 11854 - бело
  Комплет - код 11854 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Сако - код 2900 - бело
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4408
  Фустан - код 4408
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 38444 - розова
  Фустан - код 38444 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Дамско боди в черно с поло яка - код 11593
  Боди - код 11593 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 6306
  Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 2.783,71 Регуларна цена MKD 4.813,71