-37%

Сако - код 340 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40999
-37%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.943,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в цвят капучино - код 1086
  Комплет - код 1086 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в тъмносиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 129 - црна
  Фустан - код 129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамско боди в черно - код 2918
  Боди - код 2918 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 11741 - црна
  Топ - код 11741 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.016,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 10. Фустан - код 2301 - 4 - циклама
  Фустан - код 2301 - 4 - циклама
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71