-50%

Сако - код 420 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41097
-50%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 5212 - бело
  Сако - код 5212 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Слични производи
 1. Комплет - код 555 - сиво
  Комплет - код 555 - сиво
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Дамска тениска с принт зодия скорпион в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 0108 - црна
  Фустан - код 0108 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код B145 - црвена
  Код B145 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Къс секси топ в цвят мента - код 11741
  Топ - код 11741 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Елек - код 2530 - 1 - црна
  Елек - код 2530 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Фустан - код 6231 - окер
  Фустан - код 6231 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Сако - код 1678 - капучино
  Сако - код 1678 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71