-50%

Сако - код 420 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41096
-50%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 1678
  Сако - код 1678
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Сако - код 5957 - зелена
  Сако - код 5957 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Дамски топ в циклама - код 5215
  Топ - код 5215 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Код B337
  Код B337
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Елек - код 1388 - 1 - шарена
  Елек - код 1388 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 6512 - ментол
  Тренерки - код 6512 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Кратки панталони - код 1455 - бела
  Кратки панталони - код 1455 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код В19 - жолта
  Код В19 - жолта
  Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
 8. Свободна туника с дълъг ръкав в бяло - код 1157
  Туника - код 1157 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Изчистен дамски топ в бяло - код 11758
  Топ - код 11758 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дамска риза в светлосиньо широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71