-63%

Сукња - код 101 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41233
-63%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дълга дамска пола в цвят тюркоаз - код 2667
  Сукња - код 2667 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Сукња - код 2667 - небесно сина
  Сукња - код 2667 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Разкроена дамска пола в светлосиньо - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Атрактивен дълъг гащеризон в циклама - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Код B436
  Код B436
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски топ рипс с дантела в лилаво - код 0357
  Топ - код 0357 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамско боди в черно с надписи - код 4405
  Боди - код 4405 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Изчистен дамски топ в жълто - код 743
  Топ - код 743 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Блуза - код 1412 - бело
  Блуза - код 1412 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Дамски сет от три части в розово - код 5069
  Комплет - код 5069 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 10. Къси накъсани дънкови панталонки в светлосиньо - код 4508
  Кратки панталони - код 4508 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71