-31%

Сукња - код 994 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41511
-31%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.363,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефирна дамска пола в бяло - код 11730
  Сукња - код 11730 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамски комплект блуза и пола в черно - код 1668
  Комплет - код 1668 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамско изрязано боди в бежово - код 3313
  Боди - код 3313 - 5
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски панталон в цвят капучино - код 4464
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска тениска с остро деколте в черно - код 0589
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комбинезон - код 5622 - сина
  Комбинезон - код 5622 - сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Маица - код 4375 - црвена
  Маица - код 4375 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Топ - код 4327 - црна
  Топ - код 4327 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Комбинезон - код 6523 - жолта
  Комбинезон - код 6523 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71