-50%

Топ - код 379 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41276
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Топ - код 8826 - пудра
  Топ - код 8826 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Топ - код 25528 - розова
  Топ - код 25528 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Топ - код 6855 - 1 - пудра
  Топ - код 6855 - 1 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Топ - код 2509 - розова
  Топ - код 2509 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в розово - код 229
  Топ - код 229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2129 - црна
  Фустан - код 2129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 5525 - црна
  Блуза - код 5525 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 0055 - борда
  Блуза - код 0055 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5169 - 2 - небесно сина
  Фустан - код 5169 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 8809 - кремова
  Фустан - код 8809 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски сет топ и дълга пола от две части в зелено - код 2700
  Комплет - код 2700 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 36755 - ментол
  Маица - код 36755 - ментол
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Код 503 - окер
  Код 503 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 5965 - црна
  Фустан - код 5965 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71