-50%

Тренерки - код 490 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40919
-50%
Special Price MKD 841,00 Регуларна цена MKD 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 70 % Вискоза - 20 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободен къс дамски гащеризон в светлосиньо - код 6313
  Комбинезон - код 6313
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Комплет - код 2664 - 2
  Комплет - код 2664 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски къс топ бюстие рипс в черно - код 11942
  Топ - код 11942 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Атрактивен спортен екип в червено панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 4086 - бело
  Блуза - код 4086 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Блуза - код 0414
  Блуза - код 0414
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Атрактивен дамски клин с висока талия - код 2285
  Хеланки - код 2285 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71
 8. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Елегантен дамски сет от две части топ с паднали рамене и дълга пола в черно - код 2800
  Комплет - код 2800 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код B510 - кремова
  Код B510 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71