-70%

Тренерки-долен дел - код 105 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41139
-70%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 970 - небесно сина
  Блуза - код 970 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кошула - код 861 - шарено
  Кошула - код 861 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 883 - корали
  Фустан - код 883 - корали
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 6643 - небесно сина
  Фустан - код 6643 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 4571 - розова
  Фустан - код 4571 - розова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 7. Палто - код 189 - путер зелена
  Палто - код 189 - путер зелена
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 8. Фустан - код 744 - виолетова
  Фустан - код 744 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Панталони - код 8028 - црна
  Панталони - код 8028 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 2298 - окер
  Фустан - код 2298 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71