Тренерки-долен дел - код 220 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37298-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 1539 - светло сина
  Блуза - код 1539 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 564 - жолта
  Фустан - код 564 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код Р52
  Код Р52
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 1124 - кафеава
  Блуза - код 1124 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код JW6489 - портокалова
  Код JW6489 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Јакна - код 9161 - 4 - светло виолетова
  Јакна - код 9161 - 4 - светло виолетова
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 10. Код AC-1009 - црна
  Код AC-1009 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71