-62%

Тренерки - код 03 - 4 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
7425
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Кошула - код 9032 - темно сина
  Кошула - код 9032 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 8999 - бела
  Фустан - код 8999 - бела
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Код CK3316 - кафеава
  Код CK3316 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 6130 - борда
  Фустан - код 6130 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Маица - код 530 - сиво
  Маица - код 530 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Код B120
  Код B120
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71