Тренерки - код 292 - 2 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
91-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Елек - код 1308 - 1 - борда
  Елек - код 1308 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамско яке в тъмно синьо с пух лъскава материя - код 4949
  Јакна - код 4949 - темно сина
  Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 4. Атрактивна тениска с принт в черно - код 2353
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Блуза - код 4216 - црна
  Блуза - код 4216 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Тениска в светлосиньо с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Туника - код 1215 - 3 - бело
  Туника - код 1215 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 0177 - тиркизна
  Блуза - код 0177 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71