-22%

Тренерки - код 345 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4608
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р68 - црвена
  Код Р68 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Панталони - код 2868 - 1 - црна
  Панталони - код 2868 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 3. Код AC-1017 - жолта
  Код AC-1017 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 2771 - 1 - бело
  Блуза - код 2771 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код B127 - корали
  Код B127 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 416 - борда
  Фустан - код 416 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фустан - код 3000 - корали
  Фустан - код 3000 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Блуза - код 5200 - 1
  Блуза - код 5200 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71