-55%

Тренерки - код 426 - црвена

Нема на залиха
SKU
38574
-55%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 9877 - бело
  Комплет - код 9877 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 841 - 1 - шарено
  Фустан - код 841 - 1 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 8829 - зелена
  Фустан - код 8829 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 5. Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Кардиган - код 2278 - окер
  Кардиган - код 2278 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 8477 - окер
  Фустан - код 8477 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Спортски комплет - код 5350 - розова
  Спортски комплет - код 5350 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Фустан - код 0005 - циклама
  Фустан - код 0005 - циклама
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 1429 - виолетова
  Фустан - код 1429 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71