-67%

Тренерки - код 494 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40704
-67%
Special Price ден 551,00 Регуларна цена ден 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 2. Фустан - код 8829 - црвена
  Фустан - код 8829 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 8554 - црна
  Фустан - код 8554 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код 10021А - розова
  Код 10021А - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кардиган - код 7002 - 2 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 2 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 185 - зелена
  Фустан - код 185 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Јакна - код 8686 - кафеава
  Јакна - код 8686 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Сако - код 834 - окер
  Сако - код 834 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Кардиган - код 053 - пудра
  Кардиган - код 053 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71