-20%

Тренерки - код 505 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3905
-20%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски спортен екип в черно с надпис - код 4006 - лице
  Тренерки - код 4006 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Тренерки - код 11588 - црна
  Тренерки - код 11588 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Тренерки - код 5292 - црна
  Тренерки - код 5292 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 6388 - црна
  Тренерки - код 6388 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Код 4471 - светло сина
  Код 4471 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамско сако в маслено зелено - код 2900
  Сако - код 2900 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 1038 - розова
  Маица - код 1038 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Топ - код 5345
  Топ - код 5345
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Код B328
  Код B328
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Комплет - код 2212 - 2 - шарена
  Комплет - код 2212 - 2 - шарена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71