Ново -75%

Спортски комплет - код 764 - 3 - шарена

На залиха
SKU
297376
-75%
Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1429 - зелена
  Фустан - код 1429 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код YF3312 - кремова
  Код YF3312 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Комплет - код 8741 - темно сина
  Комплет - код 8741 - темно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Фустан - код 9098 - розова
  Фустан - код 9098 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 612 - бело
  Комбинезон - код 612 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Код AC-1007 - кафеава
  Код AC-1007 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Тренерки - код 991 - 1 - црна
  Тренерки - код 991 - 1 - црна
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Код DM-13 - кафеава
  Код DM-13 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71