Ново -50%

Спортски комплет - код 764 - 4 - шарена

На залиха
SKU
297391
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1263 - шарено
  Фустан - код 1263 - шарено
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 735 - темно сина
  Фустан - код 735 - темно сина
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 489 - црвена
  Фустан - код 489 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Код YF8852 - жолта
  Код YF8852 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Код YX6811 - сиво
  Код YX6811 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комплет - код 333 - розова
  Комплет - код 333 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Код HS-1009 - црна
  Код HS-1009 - црна
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 9. Маица - код 3310 - жолта
  Маица - код 3310 - жолта
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 10. Кошула - код 685 - тиркизна
  Кошула - код 685 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.246,71