Ново -25%

Сукња - код 9678

На залиха
SKU
970681
-25%
Special Price MKD 869,71 Regular Price MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелено

Материјал: Вискоза - 65 % Найлон - 30 % Еластан - 5%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи