-60%

Топ - код 11701

На залиха
SKU
505621
-60%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Топ

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски топ с ефектно деколте в цвят капучино - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Атрактивен дамски топ бюстие в бежово - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски топ потник рипс в бежово - код 2574
  Топ - код 2574
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Изчистен дамски топ в цвят капучино - код 5658
  Топ - код 5658 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Код 20101
  Код 20101
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тениска с ефектни ръкави в синьо - код 2611
  Маица - код 2611 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Комплет - код 2608 - 3 - шарена
  Комплет - код 2608 - 3 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в розово - код 2576
  Топ - код 2576 - 1 - розова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 4268 - бело
  Блуза - код 4268 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Топ - код 1284 - ментол
  Топ - код 1284 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Маица - код 2353 - бела
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71