Ново -66%

Топ - код 158 - зелена

Нема на залиха
SKU
292666
-66%
Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 682 - небесно сина
  Фустан - код 682 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 2. Маица - код 3310 - зелена
  Маица - код 3310 - зелена
  Special Price ден 173,71 Регуларна цена ден 753,71
 3. Топ - код 438 - црна
  Топ - код 438 - црна
  Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.160,00
 4. Код 1142 - жолта
  Код 1142 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 818 - кремова
  Фустан - код 818 - кремова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Код 10926-3 - зелена
  Код 10926-3 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Комбинезон - код 193 - сиво
  Комбинезон - код 193 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Код LS563 - жолта
  Код LS563 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Комбинезон - код 7730 - црвена
  Комбинезон - код 7730 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Блуза - код 6568 - зелена
  Блуза - код 6568 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71